Інструкція з підключення до онлайн-конференцій Lync (Skype for business)

Інструкція з підключення до онлайн-конференцій Skype for business (Lync)

Онлайн-конференції Skype for Business (Lync) дають змогу спільної роботи в мережі до 250 користувачів з використанням таких функцій, як голосовий та відеозвя’зок у форматі HD, обмін швидкими повідомленнями та вмістом (презентації PowerPoint, робочий стіл, окремі додатки тощо).

            Для того, щоб полегшити виконання кроків даної інструкції – будь-який студент або співробітник ДонНУ може безкоштовно отримати и встановити на будь-які 5 пристроїв пакет програм Microsoft Office 365. Більш детальніше отримання безкоштовного офісу та його інсталяція описані за на сайті: http://365.donnu.edu.ua/.

В тому випадку, якщо у вас встановлено Windows XP, рекомендується оновити ОС до останніх версій (Windows 10) для інсталяції пакету Office 365. Microsoft закінчила підтримку ХР у квітні 2014 року, тому з нею може працювати лише пакет Office 2010.

Якщо у вас Windows 7 та Office 2016 – переконайтесь, що встановлено Service Pack 1 та останні оновлення, інакше додаток Skype for Business може не працювати.

Підключення за допомогою настільного клієнту Skype for Business

Для участі у зборах в мережі треба прийняти запрошення, для цього виконаємо наступні дії. Відкриваємо Microsoft Outlook або Outlook Web App, відкриваємо лист із запрошенням на збори та натискаємо «Надіслати відповідь зараз»:

                       

1. Якщо запрошення на збори вже прийнято і відкрито настільний Microsoft Outlook, то випливе вікно, в якому запропонують підключитися до зборів:

Після цього, якщо встановлено повний пакет Office Pro Plus, запуститься Skype for Business або Skype for Business Web App. Якщо компонентів для Skype for Business Web App не вистачає – буде запропонована їх інсталяція.

2. Ще один варіант – використання Календарю (Office Outlook или Outlook Web App). Для цього переходимо до календаря (наприклад, у Outlook Web App):

Двічі тиснемо на потрібних зборах:

У вікні, що відкрилося, тиснемо на посилання:

3. Ще один спосіб – підключення з настільного клієнту Skype for Business

У відкритому настільному клієнті Skype for Business переходимо на піктограму зборів та вибираємо зі списку потрібне. Натискаємо правою кнопкою миші та вибираємо «Підключитися»

Примітка: Ви маєте змогу запрошувати користувачів до зборів через настільний додаток перетягнув їх з контактів у відкриті збори.

Підключення за допомогою мобільного клієнту Skype for Business

Ви маєте можливість використовувати Skype for Business, який інстальовано на мобільний пристрій, для приєднання до зборів (доступне для завантаження в магазині додатків вашої мобільної ОС). Після інсталяції додатку відкрийте у поштовому клієнті лист із запрошенням та натисніть на «приєднатися до зборів Skype»

Підключення за допомогою Skype for Business Web App

У випадку, коли настільний клієнт не інстальовано, для спільного доступу до звуку, відео та робочого столу знадобиться плагін Skype for Business Web App (інсталяція виконується один раз).

Для того, щоб інсталювати плагін потрібно:

  1. Скопіювати посилання запрошення на збори з листа у поштовій скриньці (натиснути правою кнопкою миші на «Приєднатися до зборів Skype» та вибрати «Копіювати гіперпосилання»);

2. Вставити посилання у будь-який інтернет-браузер (окрім Internet Explorer);

3. На сторінці, що відкрилася, вибрати пункт «Приєднатися за допомогою Skype for Business Web App.»;

4. Після чого відкриється сторінка з можливістю завантаження плагіну;

5. Після натискання на посилання з пункту «1» завантажується додаток, після запуску якого буде інстальовано цей плагін;

6. Після інсталяції плагіну – переходимо до пункту «2» (на цій сторінці) та натискаємо «Приєднатися до зборів» (можливо знадобиться дати дозвіл на запуск додатку).

Якщо все виконано правильно – буде виконано запуск додатку Skype for Business Web App.

З усіх питань, пов’язаних з інсталяцією програмного забезпечення, звертайтесь до технічної підтримки навчально-практичного обчислювального центру:

support@donnu.edu.ua

(0432) 50-89-49

 

Last modified: Wednesday, 11 May 2016, 4:46 PM